VIEVERSYNĖ 2022

Vasario 15 d. 18 val. kviečiame į parodos „Vieversynė 2022“ atidarymą!
Vieversynė – tai plenerų organizatorės, parodų kuratorės, tapytojos Daivos Linauskaitės – Kupstienės Rokiškio rajone, Kamajų seniūnijoje, Vainekių kaime atrasta sodyba, kurioje jau bene šešerius metus susirenka menininkai dalyvauti vasaros ir žiemos pleneruose.
Vasarą tarptautiniame menininkų susitikime Vieversynėje dalyvavo net 16 profesionalių menininkų: tapytojas bei Pantomimos teatro vadovas Resul Jusufi iš Austrijos bei Lietuvos kūrėjai – Daiva Linauskaitė – Kupstienė, Gintarė Šiaulienė, Ina Loreta Savickienė, Dainora Ramanauskienė, Lolita Grabauskieneė, Paula Kupstaitė, Rimantė Daniulienė, Irma Gūžienė, Nelė Jurgelionienė, Audronė Dambrauskienė – Šiurkienė, Edita Radvilavičiūtė – Utarienė, Živilė Bardzilauskaitė – Bergins, Gabrielė Kuizinaitė, Jolanta Galdikaitė, Nijolė Jovarienė.
Žiemą į „Vieversynę“ vėl suvažiavo menininkai, išsilgę kolegiško bendravimo, nepabūgę žiemos atšiaurumo, nusiteikę naujiems kūrybiniams darbams. Taigi po Rokiškio ir Raudondvario dvarą keliavusi paroda pasipildė naujais kūriniais ir vasario 15 dieną atvyksta į Zyplių dvarą!


Vieversynė 2022 plenero atidarymas_EVENT

Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2023

Sausio 27-29 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyko 10-oji jubiliejinė tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2023! Zyplių dvaro ponios taip pat sudalyvavo parodoje, pristatė Šakių kultūros centro Lukšių padalinio vykdomas veiklas bei visus susidomėjusius kvietė atvykti į Zyplių dvarą. Tikimės su Jumis susimatyti jau nebe Vilniuje, o Zypliuose! :)
IMG_6293IMG_6287(foto iš interneto)