UŽGAVĖNIŲ ZBITKOS

Visus visus, važiuotus, pėsčius ir būtinai kaukėtus vasario 21 d. 18 val. kviečiame prie Zyplių dvaro Arklidžių kartu triukšmingai išvaryti žiemą! Skanausime blynus, rinksime gardžiausią Užgavėnių blyną bei apdovanosime išradingiausią kaukę, žaisime zbitkų pilnus žaidimus ir šoksime su Liepalotų kaimo kapelos taboru! Išvarykim žiemą visi kartu!


(Lukšiai) Užgavėnės Lukšiuose

„Iš močiutės skrynios“

Maloniai kviečiame Jus vasario 17 d. 14 val. į jubiliejinę tautodailininkės Genutės Bučiūnienės sukurtų darbų parodą „Iš močiutės skrynios“. Genutė Bučiūnienė karpo paveikslus, užuolaidėles, atvirukus, taip pat siuva ir siuvinėja dalmoniukus, skutinėja margučius. Susipažinti su Genutės kūryba ir sukurtais kūriniais galėsite atvykę į Zyplių dvaro konferencijų salę. Maloniai kviečiame!

Parodą kviečiame aplankyti iki kovo 30 d.

Paroda „Iš močiutės skrynios“ (afiša)

Kviečiame Vasario 16 – ąją minėti kartu!

Maloniai kviečiame Jus atvykti į Vasario 16 – osios minėjimą Lukšiuose. 11 val. bus aukojamos Šv. Mišios Lukšių Šv. Juozapo bažnyčioje. 12 val. visų lauksime valstybės atkūrimo dienos minėjime Lukšių kultūros namuose. Minėjimo metu bus įteikiami apdovanojimai „Žmogus yra didis“ Lukšių krašto šviesuoliams, o šventinę dieną vainikuos grupės „Lietuvaičiai“ koncertas.

Vasario 16 - osios minėjimas Lukšiuose (afiša)

VIEVERSYNĖ 2023

Vieversynė – tai plenerų organizatorės, parodų kuratorės, tapytojos Daivos Linauskaitės – Kupstienės Rokiškio rajone, Kamajų seniūnijoje, Vainekių kaime atrasta sodyba, kurioje jau bene šešerius metus susirenka menininkai dalyvauti vasaros ir žiemos pleneruose. Tarptautinį menininkų susitikimą II sudaro net 20 profesionalių menininkų: Daiva Kupstienė (organizatorė / kuratorė; Kauno kolegijos MUF OM-3 studentė), Ramesh Terdal (svečias iš Indijos), Adam Wyzlic (svečias iš Lenkijos), Jolita Šlepetienė, Nelė Jurgelionienė, Lolita Grabauskienė, Paula Kupstaitė, Ina Loreta Savickienė, Daiva Nevardauskienė, Zita Tarasevičienė, Nijolė Jovarienė, Živilė Bardzilauskaitė – Bergins, Virginija Aleknaitė, Gintarė Šiaulienė, Edita Radvilavičiūtė – Utarienė, Rimantė Daniulienė, Laima Geležė, Viktoras Žilinskas, Jolanta Galdikaitė, Audronė Dambrauskienė – Šiurkienė.  VIEVERSYNĖ 2023 pasipildė naujais kūriniais ir sausio 22 dieną atvyksta į Zyplių dvarą! Kviečiame atvykti ne tik apžiūrėti parodos, tačiau ir į parodos uždarymą, kuris vyks kovo 29 d. 18 val. Maloniai Jūsų lauksime!


Paroda „Vieversynė“ (afiša)

Grupė „Balius“ kviečia švęsti kartu Lukšiuose!

Sausio 27 d., šeštadienį, 19.00 val. energijos ir geros nuotaikos nestokojanti grupė „Balius“ atvyksta į Zyplių dvaro Arklidžių galeriją!
Bilietus galite įsigyti Zyplių dvaro kasoje arba rezervuoti telefonu (Beržų g. 3, Tubeliai; tel. 8 345 44123; 861832585).
Bilieto kaina TIK 9€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 12€.

Kviečiame visus Lukšių bei aplinkinių miestelių gyventojus praskaidrinti savo šeštadienio vakarą smagiu, nuoširdžiu bei gerai žinomų dainų pilnu muzikiniu pasimatymu!
koncertas „Balius“

KALĖDŲ MAGIJA LUKŠIUOSE!

Hohoho! Ar girdėjote, kad gruodžio 8 d. 18 val. Kalėdų Senelis atvyksta į Lukšių miestelį??! Ir kviečia mus visus visus, kartu su juo įžiebti Kalėdų eglutę, pasikalbėti ir išgerti šiltos arbatos, skanauti ant laužo keptus zefyrus bei džiaugtis saldžiomis dovanomis.

Tad kviečiame būti kartu, kai Kalėdų stebuklas atkeliaus į Lukšius!

Eglės įžiebimas

ADVENTO VAINIKO PYNIMO POPIETĖ ZYPLIŲ DVARO ARKLIDŽIŲ GALERIJOJE

Lapkričio 30 d. 14 val. maloniai kviečiame atvykti į Zyplių dvaro Arklidžių galeriją, kurioje vyks Advento vainiko pynimo popietė. Šienu, eglišakėmis ir kitomis natūraliomis puošmenomis pasirūpinsime mes. Žvakėmis ir kitokiomis puošmenomis pasirūpinti paliekame patiems vainikų autoriams. Na, o nusipynus Advento vainikus, visi savo kūrybos rezultatais galėsime pasidžiaugti prie puodelio arbatos. 
Advento vainiko pynimo popietė