„Užgavėnių zbitkos“

Ir ko tik nedarėm, kad ta žiema bėgtų iš kiemo… Blynus kepėm ir lašinius skanavom, ratelyje šokom ir gerklas atidarę dainavom, baisiausiai gražiausią kaukę išrinkom ir blynų čempioną paskelbėm, gražuolę morę dūmais paleidom, žaidimus žaidėm ir kitas zbitkas krėtėm.
Nuoširdžiai dėkojame visiems atvykusiems į Užgavėnių zbitkas ir padėjusiems žiemą vyti iš kiemo!
IMG_0146 IMG_0157 IMG_0224 IMG_0232 IMG_0241 IMG_6749 IMG_6753

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Vasario 16 – ąją dieną, Lukšiuose, vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Minėjimas prasidėjo Šv. Mišiomis Lukšių Šv. Juozapo bažnyčioje. Vėliau šventė persikėlė į Zyplių dvaro arklides, kur skambėjo dainos Lietuvai ir spindėjo trispalvės spalvos. Šventės metu šventinį pranešimą skaitė Šakių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Darius Jakavičius, o istorijos mokytoja, kraštietė Vilma Jonaitienė visus kvietė pasitikrinti savo žinias, sudalyvaujant šventiniame protmūšyje „Lietuva širdy“. Renginio metu sveikinimo žodį tarė Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Eglė Plančiūnienė, Lukšių miestelio seniūnas Vytautas Andziulevičius bei Lukšių Šv. Juozapo parapijos klebonas Eugenijus Naujalis. Po sveikinimų žodžių vyko apdovanojimų „ŽMOGUS YRA DIDIS“ teikimas. Buvo apdovanoti penki Lukšių krašto šviesuoliai: Stasė Burkšaitienė, Vytautas Kaunas, Vitas Merčaitis, Aurelija Papievienė, Daiva Pavalkienė. Lietuvos gimtadienio šventę vainikavo operos solistės Vaidos Genytės koncertas.
Nuoširdžiai dėkojame Lukšių „Ąžuolo“ draugovės skautams, Rimantei Poderytei už dainas Lietuvai, svečiams už šventines kalbas, nominantams ir visiems atvykusiems švęsti Lietuvos gimtadienį kartu!
IMG_0029 IMG_0107 IMG_0112 IMG_9890 IMG_9901 IMG_9910 IMG_9914 IMG_9931

„Vieversynė 2022“

Vasario 15 dieną, skambant smuiko muzikai, Zyplių dvare įvyko parodos „Vieversynė 2022“ atidarymas. Vieversynė – tai plenerų organizatorės, parodų kuratorės, tapytojos Daivos Linauskaitės – Kupstienės Rokiškio rajone, Kamajų seniūnijoje, Vainekių kaime atrasta sodyba, kurioje jau bene šešerius metus susirenka menininkai dalyvauti vasaros ir žiemos pleneruose. Būtent plenerų metu sukurti darbai atkeliavo į Zyplių dvarą. Džiaugiamės, kad net 15 profesionalių menininkų sukurtų įvairių darbų paroda šiuo metu puošia Zyplių dvaro sales! Parodą kviečiame apžiūrėti iki kovo 31 d.:)
IMG_9836 IMG_9854 IMG_9877 IMG_9887