Paroda „Gruzija vynuogės kekėje“ Zyplių dvare

Lapkričio 4-ąją Zyplių dvare atidaryta Ramunės Kerdokaitės – Vlasenkienės fotografijos paroda „Gruzija vynuogės kekėje“.
Parodos autorė – fotografė, žurnalistė, viešųjų ryšių specialistė apie ją kalba taip: „Fotoprojektas „Gruzija vynuogės kekėje“ drobių pavidalu Lietuvos žiūrovams prabilo 2017 metų pradžioje. Su kiekvienu pristatomu darbu jaučiu atsakomybę prieš Gruziją, ten sutiktus žmones ir jų atvirą širdį man. Tai ir buvo pagrindiniu postūmiu sukurti foto parodą „Gruzija vynuogės kekėje“. Visada labai džiaugiuosi sutikus tautiečius, puoselėjančius panašius jausmus šiai Kaukazo šaliai, aplankiusius ją ar ketinančius vykti. Vienas didžiausių šio fotoprojekto įvertinimų man buvo tada, kai į parodą atėjęs gruzinas, šiuo metu gyvenantis Kaune, man pasakė, kad jis darbuose mato tikrąją Gruziją.“
Į parodos atidarymą drauge su autore atvyko ir Gruzijos meno ir skonio namų įkūrėja Kristina Baranauskaitė, įvairių gruzinų poetų eiles skaitė Danielius Adomaitis, Raimonda Kubiliūtė bei Liauda Vaitkūnaitė, kuri dar pagrojo dūdelėmis ir kanklėmis.
Gražiu parodos atidarymu ir neseniai užsimezgusia draugyste su fotografe Ramune pasidžiaugė Lukšių miestelio seniūnas Vidas Cikana ir Lukšių kultūros centro direktorė Daiva Bukšnienė, Šakių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Papievienė, Vyndarystės puoselėtojų šeimos klubo „Vyno kerai“ narė Asta Ramaškevičienė.
Parodos dalyvius muzika džiugino Zyplių dvaro kamerinio muzikavimo grupė ir jos vadovas Remigijus Poderis.

IMG_9768 IMG_9772 IMG_9785 IMG_9791 IMG_9802 IMG_9811 IMG_9812 IMG_9821 IMG_9832 IMG_9835 IMG_9840