Kaišiadorių dailininkų asociacijos tapybos darbų paroda Zyplių dvare

Zyplių dvaro centrinių rūmų parodų salėse veikia Kaišiadorių dailininkų asociacijos tapybos darbų paroda.

Kaišiadorių dailininkų asociacija įsikūrė 2007 metais ir sėkmingai gyvuoja vienydama įvairius kūrėjus: dailininkus, fotografus, tautodailininkus, mėgėjus bei profesionalus. Kasmet asociacija pasipildo naujais kūrybiškais, veikliais, turinčiais pomėgį dailei nariais ir šiuo metu jau vienija 30 kūrėjų.

Nuo pirmų įsikūrimo metų kiekvieną vasarą tradiciškai organizuojami plenerai, parodos, edukacinės išvykos.  Vykdoma projektinė veikla išplėtė mūsų galimybes tobulėti, tai pleneras LLBM Rumšiškėse, tapymas tarptautiniame Lenkijos Bartoszyce plenere bei dalyvavimas įvairiuose Respublikiniuose renginiuose.

Džiugina, kad mūsų asociacijos ratas plečiasi ir didėja – ateina žmonės, kurie abejojo savo gebėjimais, naujai atrado save ar anksčiau neturėjo galimybių kūrybai, o dabar vasaros plenerų metų atsiskleidžia išlaisvindami savo kūrybines mintis, mokydamiesi patys ir mokydami kitus.

Pristatome naujausius darbus, kurie atspindi mūsų pagautas vasariškas akimirkas: karštas ar lietingas dienas, svajingą kūrybiškumą bei draugišką bendravimą. Tai vasaros plenero, vykusio Padaliuose, Lietuvoje garsaus kelto per Nerį Gedimino ir Rasos Dzeventauskų sodyboje, darbai.

 

Parodoje „Įkvėpimo paliesti“ dalyvauja šie menininkai:

Inga Armanavičiūtė;

Kristina Rūta Dzeventlauskienė;

Irena Gasaitytė;

Erlanda Jakštienė;

Jonas Katkevičius;

Rolanda Mikalauskienė;

Rita Medvedevienė;

Virginija Klein;

Gražina Pašakarnienė;

Raimunda Šulskienė;

Lina Urbanavičienė;

Stanislava Urbonienė;

Kristina Tokarevienė;

Živilė Vaičiukynienė.

 

Kviečiame apsilankyti!