Jau šį penktadienį 6.00 val. ryto matysite mus tiesiogiai iš Zyplių dvaro laidoje „Labas rytas“. O kas nepatingės atsikelti ir atvykti į tiesioginę laidos „Labas rytas“ transliaciją Zyplių dvare, tų laukia specialūs LRT prizai :) Visų labai laukiame!

https://www.lrt.lt/naujienos/tavo-lrt/15/1071386/labas-rytas-vasaros-keliones-po-dvarus-pradeda-mazojoje-kulturos-sostineje?fbclid=IwAR2VYahywXTmBJFiZq5p4vte9z3dwM8G5FqRaNcTMhQsL10JKy0HGnvGP6U

Liepos 23 d. Zyplių dvare atidaryta Alės Kalėdienės tapybos darbų paroda. Autorę sveikino Lukšių kultūros centro direktorė D. Bukšnienė, Lukšių miestelio seniūnas V. Cikana ir gausus būrys susirinkusių draugų, artimųjų ir menininkų. Muzikinius kūrinius dovanojo I. Bagdanavičienė ir R. Poderis. Kviečiame visus apsilankyti ir apžiūrėti parodą!

Vakar Zyplių dvare atidarytas tradicinis tautodailininkų pleneras „Zyplių žiogai 17“. Susirinkusius menininkus sveikino Šakių tautodailininkų bendrijos „Dailius“ pirmininkas Vidas Cikana, muzikinius kūrinius dovanojo Inesa Bagdanavičienė ir Remigijus Poderis. Šiandien nuo ankstyvo ryto tautodailininkai kibo į darbus – šeštadienį įvyks sukurtų darbų parodos pristatymas.
Kviečiame apsilankyti.

Nuo liepos 18 d. Zyplių dvaro centriniuose rūmuose veikia Raimondos Tamo paroda „Auksas/Rūdys“. Kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti!

tamo paroda

Liepos 6 d. Siesarties vingio parke lukšiečiai vieningai giedojo Lietuvos valstybės himną.