Šventinis kultūros darbuotojų pasitarimas

Gruodžio 20-ąją į tradicinį šventinį pasitarimą ir pasibuvimą drauge Zyplių dvare vėl susirinko gausus būrys Šakių rajono kultūros darbuotojų. Šventė prasidėjo jautriu tarptautinių konkursų laureatės Sigutės Trimakaitės koncertu. Atlikėja susirinkusiems dovanojo ne tik lietuviškas ir užsienio kalbomis atliekamas dainas, bet ir paskambino pianinu, o savo pasirodymą užbaigė užvesdama ir vėliau diriguodama inprovizuotam kultūrininkų chorui, kuris atliko gerai žinomą lietuvių liaudies dainą „Saulutė nusileido“.
Vėliau, visiems kultūros darbuotojams dėkodama, probėgusius metus, nuveiktus darbus, surengtas dideles Lietuvos šimtemčiui skirtas šventes, savo kalboje apžvelgė Šakių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjos pareigas laikinai einanti Aurelija Papievienė. Jai pritardamas, gražių švenčių ir prasmingų darbų naujaisiais metais linkėdamas, kalbėjo ir Šakių rajono savaivaldybės meras Edgaras Pilypaits. Už prasmingus ir gražius darbus, garsinančius zanavykų kraštą jis padėkos raštus įteikė Šakių kultūros centro, Zanavykų muziejaus, Kriūkų daugiafunkcio centro, Kudirkos Naumiesčio kultūros centro ir Lekėčių seniūnijos vadovams. Seimo narės Irenos Haase sveikinimus perdavė ir padėkos raštus Lukšių, Sintautų, Gelgaudiškio kultūros centų ir Plokščių daugiafunkcio centro vadovams įteikė jos padėjėjas Gintautas Lenkas. Kultūros darbuotojus taip pat pasveikino ir Šakių rajono savivaldybės vicemeras Bernardinas Vainius, bei mero patarėja Violeta Simonavičienė. Be dėmesio ir dovanų neliko nei viena Šakių rajono laisvalaikio salė – jose dirbantys žmonės taip pat gavo kalėdines gėles, kurios sušilys visų į šias sales besirenkančių žmonių širdis šventiniu laikotarpiu. Ypatingą dovaną besibaigiančiais metais gavo Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius. Jis šiais metais kaip metų kultūros centro vadovas apdovanotas Lietuvos kultūros centrų asociacijos įsteigtu apdovanojimu „Auksinis fenikas“. Kultūros ir turizimo skyrius šia proga Raimondui Januševičiui padovanojo paveikslą, kurį direktorius pažadėjo pakabinti prie savo darbo kabineto. Savo ruoštu Raimondas Januševičius visų kultūros darbuotojų vardu dėkojo ir sveikino Kultūros ir turzimo skyriaus specialistes, iš kurių visada sulaukiame pagalbos, palaikymo, padrąsinimo. Ypatingai šiltai kultūros darbuotojų bendruomenę sveikino ilgametė Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė, sakiusi, kad dabar ji jaučiasi tikra kultūros vartotoja. Na ir susitikimo pabaigoje neliko neprisimintas ir tą dieną buvęs mero Edgaro Pilypaičio gimtadienis. Kultūros bendruomenė ne tik įteikė merui gėlių, bet ir sugiedojo „Ilgiausių metų“.

Dvi stendinės parodos, skirtos istorinėms asmenybėms, eksponuojamos Zyplių dvare

Kviečiame aplankyti dvi stendines parodas, šiuo metu veikiančias Zyplių dvare. Pirmoji – skirta Nepriklausomybės akto signatarui Jonui Vailokaičiui, o antroji – medikui, politikui, visuomenininkui, II-ojo ir III-ojo Seimo pirmininkui Jonui Staugaičiui skirta paroda „Tarp medicinos ir politikos:Seimo Pirmininkui Jonui Staugaičiui – 150″.
Maloniai kviečiame aplankyti!

800px-Jonas_Vailokaitis

Jonas_Staugaitis

34409843_239236126832406_8856928918968467456_n

2019 metų sausio 19 d., 18 val. Lukšių kultūros namuose (A. Tatarės g. 39, Lukšiai, Šakių r.) į jubiliejinį koncertą kviečia charizmatiškoji, linksmoji publikos numylėtinė – dainininkė Vitalija Katunskytė, pasitinkanti savo keturiasdešimties metų veiklos scenoje sukaktį.
Vitalija pristatys naują programą ir auksinius, geriausius savo šlagerius.
Kartu su Vitalija koncerte dalyvaus ir jos geras bičiulis, kolega, nuoširdus dainininkas – Aidas Manikas, pasitinkantis penkiolikos metų kūrybinio kelio scenoje jubiliejų.
Koncerte Jus lydės gera nuotaika, nuoširdus atlikėjų ir žiūrovų laikas kartu. Ateikite pabūti su daina, juk ji priverčia žmogų mylėti, svajoti, skristi…
Bilieto kaina – 6 eurai. Kviečiame įsigyti išansktinius bilietus Lukšių kultūros centre (Zyplių dvare). Informacija tel. 8 345 44123 .
Koncerto dieną bilietai gali brangti.

Nauji metai-01

Tradicinis šventinis vakaras „Naujuosius pasitinkant“ Lukšių kultūros namuose. Koncertinėje programoje žavioji Raimonda Janutėnaitė, linksmieji „Lietuvaičiai“, nuotaikingos ir žaismingos Renata ir Jolanta.
Būtina išansktinė staliukų rezervacija, vienos vietos kaina – 10 Eur.
Informacija ir rezervacija telefonais 861512560, 861118200, 834544123.
Maloniai Jūsų laukiame – organizatoriai, Lukšių kultūros centras.