„Sidabro vainikėlis IX“
Birželio 1 – ąją dieną, Zyplių dvaro Arklidžių galerijoje, vyko Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamo konkurso „Sidabro vainikėlis IX“ finalinės parodos uždarymo ir laureatų paskelbimo šventė. Šventės metu skambėjo Griškabūdžio kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Užnovietis“ (vad. Nijolė Černevičienė) atliekama kanklių muzika, sveikinimo žodžius tarė Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis ir Šakių rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas. Šventėje, finalinėje parodoje eksponuojamų darbų autoriai, išgirdo komisijos nuomonę apie jų darbus, gavo padėkas, o konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti „Sidabro vainikėliu“. Konkurso dalyvių darbus įvertino ir apdovanojo komisijos nariai: Lietuvos nacionalinio kultūros centro specialistė Asta Valiukevičienė, Lietuvos nacionalinio muziejaus Etninės kultūros ir antropologijos rinkinių skyriaus vedėja dr. Miglė Lebednykaitė, Lietuvos nacionalinio kultūros centro Etninės kultūros skyriaus specialistė – vadybininkė Gražina Vaičiūnaitė, Lietuvos istorijos instituto Etnologijos ir antropologijos skyriaus mokslo darbuotojas Vytautas Tumėnas ir Lukšių kultūros centro direktorė Daiva Bukšnienė.
Dėkojame aplankiusiems šią parodą ir visiems atvykusiems į parodos uždarymo ir laureatų paskelbimo šventę!

Joninės!
„Mano ten – kur prisiminimai“
Zyplių dvaro centriniuose rūmuose jau galite aplankyti Egidijaus Darulio tapybos parodą „Klampumas“!
Kviečiame!
Finalinė paroda jau Zyplių dvare!
Arklidžių galerijoje jau galima aplankyti Antano Černiausko tapybos darbų parodą!
Gegužės 6 d. 17 val. kviečiame į Egidijaus Darulio tapybos parodos atidarymą! Renginio metu skambės autoriaus dambreliu atliekama muzika.
Teatrų šventė
Balandžio 24 dieną, Zyplių dvaro Arklidžių galerijoje, vyko mėgėjų teatrų šventė „TEATRAS MUS VIENIJA”. Šventėje dalyvavo ir savo spektaklius pristatė keturi kolektyvai, atvykę iš skirtingų Lietuvos kraštų: Skirsnemunės teatro kolektyvas „Pakeleivis“ vaidino spektaklį „Revizorius“ pagal N. Gogolį (rež. B.Šneiderienė), Tauragės Liaudies teatras vaidino Stasio Žemaičio spektaklį „Mirta Činčibiraitė“ (rež. Genovatė Urmonaitė), Pilviškių mėgėjų teatras „Bajorgalis“ vaidino Moljero spektaklį „Daktaras per prievartą“ (rež. Irma Puodžiukaitienė) ir Lekėčių mėgėjų teatro kolektyvas vaidino Kazio Binkio spektaklį „Tamošius Bekepuris“ (rež. Vaida Brazaitienė). Dėkojame aktoriams, režisieriams ir visiems šventėje dalyvavusiems!





















