Liepos 6 – oji

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną, Lukšių Siesarties Vingio parke netrūko šurmulio, šypsenų, nuoširdžių ir bendruomeniškų pašnekesių. Įsibėgėjus dienai, visi aktyviausi ir sportiškiausi Lukšių miestelio gyventojai rinkosi į 3×3 tinklinio varžybas, kur susirungė 5 komandos. Pačios stipriausios komandos buvo apdovanotos medaliais bei UAB „Uriga“ įsteigtais prizais. 1 – ąją vietą iškovojo komanda „SENSĖJAI“ – Laimis Linertas ir Šarūnas Aleknavičius; 2 – osios vietos nugalėtojais tapo komanda „KENTAURAI“ – Povilas Sutkus, Jokūbas Sasnauskas, Gabrielius Sasnauskas; 3 – ąją vietą iškovojo komanda „TESLA ŠARAN“ – Benas Moleikaitis, Dovydas Šilingis, Vilius Bagdanavičius. Visiems sportininkams atgauti jėgas padėjo Aistės ir Algirdo Sasnauskų išvirta sriuba. Atėjus vakarui, Lukšių miestelio gyventojai kartu su viso pasaulio lietuviais, rinkosi giedoti Tautišką giesmę. Sveikinimo žodį tarė ir Lukšių miestelio seniūnas Vytautas Andziulevičius. Liepos 6 – ąją visi kartu pabaigėme su Lukšių bendruomenės centro vaišėmis. Nuoširdžiai dėkojame tinklinio varžybų teisėjams Valentinui Bagdanavičiui ir Laimiui Linertui, visiems tinklinio varžybų dalyviams, Aistei ir Algirdui Sasnauskams, Lukšių bendruomenės centrui, UAB „Urigai“ bei visiems atvykusiems Liepos 6 – ąją švęsti kartu!

20230706_150352 20230706_162045 20230706_182039 IMG_9055 IMG_9091 IMG_9135 IMG_9152