DISKOTEKA

MUZIKA – KURIĄ MYLĖJAI,
ATMOSFERA – KURIĄ PRISIMENI!
80/90 – ųjų metų diskoteka sugrįžta į Lukšius! Gegužės 31 d. 21 val. kviečiame kartu pakeliauti laiku ir patirti legendinės 80 – ųjų ir 90 – ųjų diskotekos dvasią! Atkurkime prisiminimus ir senus gerus laikus DISKOTEKOJE!
442409575_2900790996729730_1970291231700315616_n

Nuo balandžio 2 d. kviečiame atvykti į Zyplių dvaro centrinius rūmus ir susipažinti su Morkūnų šeimos tapyba!

Parodoje „Spalvos galia“ galėsite išvysti Mariaus Morkūno ir Indrės Morkūnės – Makelytės sukurtus darbus. Morkūnų tapybos paroda gimė iš meilės kūrybai ir jos puoselėjimui. Spalva gali nuraminti, suteikti jėgų ar energijos, tai ypatingai jaučiama, kuomet kūryba užsiima visa šeima. Spalvos autorius lydi visur – ir gamtoje ir saulėlydyje ir vidiniuose išgyvenimuose, net ir sapnuose. Kiekvienas iš šių menininkų spalvą suvokią savaip, todėl jų kūryba yra savita ir išskirtinė. Mariaus Morkūno darbuose vyraujanti kūrybos tema – pajūris ir pamarys, iš Klaipėdos kilusį dailininką visada traukia vanduo, paveiksluose paprastai švelniai raibuliuojantis, ramiai tyvuliuojantis. Įdomu tai, kad paveiksluose beveik niekada nematyti aiškios ribos tarp vandens ir dangaus, jie susilydę į vieną, horizonto linija gali būti tik numanoma, o erdvė tokiu būdu tampa begalybe. Autorius pamėgti motyvai – pajūrio pušys, atkakliai nepasiduodančios jūrai ir vėjui, vėjyje siūruojančios pakrantės smilgos ir, žinoma, valtys. Tuo tarpu Indrės Morkūnės – Makelytės kūriniuose jaučiama gili simbolika, čia daugiau mistikos, neapibrėžtumo, paliekama daug laisvės žiūrovui įvertinti apie ką kalba paveikslai. Kūryboje kalbama apie vidinius išgyvenimus, todėl galima sakyti, kad tapybiniai paveikslai yra tarsi dienoraštis…

Morkūnų tapybos paroda„Spalvos galia“ Zyplių dvare (plakatas)

„TEATRAS MUS VIENIJA“

Kovo 23 d. 15 val. visi susitikime Zyplių dvaro Arklidžių galerijoje, kur kaip ir kasmet vyks mėgėjų teatrų šventė „TEATRAS MUS VIENIJA“!
Programoje išvysite Paluobių kaimo teatro spektaklį „VELNIAS NE BOBA“ (vad. Aida Mozūraitienė) bei Jurbarko kultūros centro Girdžių skyriaus klojimo teatro „Mituvis“ spektaklį „MEILĖS ELIKSYRAS“ (vad. Loreta Zdanavičienė).
Bilieto kaina – 3 eur. Bilietus galite įsigyti Šakių kultūros centro kasoje bei Zyplių dvaro kasoje. Lauksime Jūsų!

Mėgėjų teatrų šventė (Lukšiuose)

UŽGAVĖNIŲ ZBITKOS

Visus visus, važiuotus, pėsčius ir būtinai kaukėtus vasario 21 d. 18 val. kviečiame prie Zyplių dvaro Arklidžių kartu triukšmingai išvaryti žiemą! Skanausime blynus, rinksime gardžiausią Užgavėnių blyną bei apdovanosime išradingiausią kaukę, žaisime zbitkų pilnus žaidimus ir šoksime su Liepalotų kaimo kapelos taboru! Išvarykim žiemą visi kartu!


(Lukšiai) Užgavėnės Lukšiuose